עבודה קולית אישית או במסגרת קבוצה שמטרתה להביא מימוש וחופש ביטוי חדש בכל תחום בחיינו
עבודת הקול החופשי  
 

בכלי עבודה זה ישנה אפשרות להשתמש בתדרי הקול כדי להרחיב ולעודד אלמנטים שונים בחיינו{אויר,אש,מים ואדמה}.הקול מופק ונשלח לאזורים שונים בגוף והתדר  משחרר, מעיר ומעצים את  אותן אנרגיות  שמיוחסות לאותו אלמנט.

לכל אלמנט ישנו אופי משלו ועולם פיזי,רגשי ורוחני משלו.כאשר עובדים בעזרת הקול על אותו אזור נעשה  גירוי  והרחבה של אותו עולם.

לדוגמא :כאשר אני מעוניינת להרחיב את עולם המימוש והביצוע  בחיי{עבודה,התנעה , מימוש פרויקטים...} אני עובדת באופן ישיר על כל אותם האלמנטים שאחראיים על עולם המימוש שלי .אני חוקרת,ונוגעת בעזרת קולי ועל ידי עבודה ממוקדת  מרחיבה ומעוררת את הרמה הבאה באותו תחום. .

הביטוי הקולי מכיל בתוכו את כל מה שכבר יש  לנו באותו תחום ומשקף  את העולם שיצרנו ,את ההוויה שלנו ,את עולם החוויות שאספנו עם השנים ואת הפערים בין הפוטנציאל למציאות .

לכולנו יש את הצורך בשימוש קולי .קולנו הינו הביטוי האוטנטי הזמין  ביותר ומקור לפורקן אנרגטי.

במסגרת עבודת "הקול החופשי"  ניתנת האפשרות לבדוק ולממש את פוטנציאל הביטוי הקולי  ולהרחיב אותו.לפתח  חופש חדש בתחומים שונים של החיים ולהפיק הנאה וסיפוק  בהפקת הקול.

צבעו  ומרקמו של הקול מכיל את כל מי שאנחנו ולכן מושפע מעבודה זו.
 

 

 

 

register
Tel +972 50 4527072 hodayabonard@gmail.com
hublot replicarolex replica uktag heuer replicareplica watches salerolex replicarado replicarolex replica salereplica watches uk